top of page

KNOCKOUT BARBER SHOP – tas ir patiess un tradicionāls barbershop! Tā ir New Wave barbershop kultūra un atmosfēra, kas savu darbību šeit uzsākusi jau 2014. gadā. Mēs izmantojam labākos instrumentus, kosmētiku un tehnikas, kas apvītas ar gadsimtiem garu vēsturi un tiek izmantots, lai sasniegtu labākos rezultātus griezumiem un skūšanām.

 

Tas ir daudz vairāk nekā vienkārši frizētava – tā ir vīriešu kopiena, dzīvesstils, pieredzējuši profesionāļi un personības. Tā ir unikāla vieta, kur komforts un godīgums iet roku rokā ar lielisku servisu. Tā ir vieta, kas paredzēta katram sevi cienošam vīrietim, vieta kur satikt interesantus cilvēkus un labi pavadīt laiku, iedzerot kādu alu, uzspēlējot kādu spēli kā arī vienkārši vieta, kur savest kārtībā savas domas un dvēseli.

 

“Kad es veidoju Knockout Barber Shop zīmolu, es uzreiz sapratu, ka radu patiešām foršu vietu, kur katrs varēs ieraudzīt sevi un savu tagadni, kā arī to, ka mēs varēsim sagriezt valsts vēstures gaitu un ne tikai! Knockout Barber Shop ir ļoti reti sastopama kombinācija, kas sastāv no stila, kvalitātes, vēstures, īstām emocijām, dizaina, cenas un citām fundementālām vērtībām” ​ Edgar Rosenwald (Fotogrāfijā pa kreisi ar karogu).

logo-bricks-black2.jpg
bottom of page